اتصال در ویندوز XP

. از MyComputer  به Control panel بروید:

2. آیتم Network Connection  را انتخاب کنید:

3. از منوی File این پنجره گزینه New Connection  را انتخاب کنید:

4. پنجره جدید New Connection Wizard میباشد که از این پنجره گزینه Next  را انتخاب نمائید:

5. از پنجره Network Connection Type گزینه دوم (connect to the network at my workplace) را انتخاب و گزینه Next  را بزنید :

6. از این پنجره نیز گزینه دوم (Virtual Private Network connection) را انتخاب و بر روی دکمه Next کلیک کنید.

7. در پنجره جدید لازم است یک نام برای کانکشن خود انتخاب کنید که این نام اختیاری میباشد و سپس بر روی گزینه Next کلیلک کنید:

8. در پنجره Public network  گزینه اول (Do not dial the initial connection) را انتخاب و سپس بر روی گزینه Next  کلیلک کنید:

9. در پنجره VPN Server Selection – آی پی را که شرکت به شما داده است را وارد نماید و یا جهت اطلاع از این آدرس با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و سپس بر روی گزینه Next  کلیک کنید:

10. در پنجره Connection Availability بر حسب نوع استفاده کانکشن در کاربرهای متعدد ویندوز گزینه مناسب را انتخاب و سپس بر روی گزینه Next  کلیلک کنید:

11. در مرحله آخر اگر تمایک دارید که یک میانبر از کانکشن ایجاد شده بر روی میزکار وبندوز قرار بگیرد گزینه add shortcut to … را انتخاب و سپس بر روی گزینه Finish  کلیلک کنید:

12. در همان پنجره Network Connection  در Control panel به قسمت Virtual Private Network رفته و بر روی کانکشن ایجاد شده کلیک نمائید و نام کاربر و رمز عبور خود را وارد کنید ، و قبل از اتصال بر روی گزینه Properties  کلیلک کنید:

13. در این پنجره وارد تب Security  شوید و از قسمت Security Option  گزینه دوم (Advanced – custom setting) را انتخاب نمائید و سپس بر روی گزینه Settings  کلیلک کنید:

14. در این پنجره از منوی آبشاری Data encryption   گزینه اول (No encryption allowed)  را انتخاب و در قسمت
 Allow these protocols فقط گزینه اول (Unencrypted password - PAP) را انتخاب وتیک سایر گزینه ها را بردارید – در انتها بر روی دکمه OK ککیک کنید و پنجره ها را بسته و دکمه Connect  را انتخاب نماید تا ارتباط شما برقرار شود:

 

- دریافت نسخه pdf نسخه PDF